מהו מכשיר דפיברילטור

המכשיר כפי שאנו מכירים כיום הינו מכשיר הנועד לשמש אנשים  לסיוע הגשת עזרה ראשונה. דפיברילטור חיצוני מונח על חזה המטופל צמוד לגוף

כיצד המכשיר פועל

מטרתו של המכשיר היא לעצור את הפעילות המפריעה לפעילות חשמלית תקינה של הלב. הפעולה נועדה לעצור את הפעילות החשמלית של הלב מסייעת ללב להיכנס למצב של אתחול מחדש והפעלת המערכת הלבבית בצורה תקינה. אם נתייחס לרגע אל ליבו של האדם כמחשב, הרי באמצעות המכשיר ניתן לכבות ולהפעיל מחדש.

 כיצד מבצעים אתחול מחדש

כפי שהוזכר קודם לכן המכשיר מבצע פעולה של אתחול מחדש אבל במטרה לדעת את רמת הג'ול הדרושה יש לבחון את הנתונים של קצב הלב באמצעות קריאה של מצב הלב ברגע הנתון. על מנת להעניק החייאה באופן מקצועי חשוב ביותר להצטייד בציוד נדרש היכול לסייע במתן החייאה.

כיצד מתבצעת החייאה באמצעות המכשיר

הפעלת המכשיר נחשבת פשוטה מאד והלומדים בקורס עזרה ראשונה יכולים להפעיל את המכשיר  על ידי לחיצה על מתג ההפעלה, כאשר הוראות ההחייאה ניתנת בעברית ולאחר מכן יש להניח את האלקטרודות אל החזה של האדם אשר נמצא במצב של חוסר הכרה ולתת למכשיר לבצע את הפעולה על מנת להגדיל את סיכויי ההחייאה.

 

צוות המומחים נמצא עם היד על הדופק

צוות המומחים של מלער נמצא עם היד על הדופק ומעסיק את טובי המומחים אשר מעבירים קורסים בנושא עזרה ראשונה ומקנים ידע רב לקהל הלומדים. בעת מתן עזרה ראשונה חשוב ביותר כי יהיו לצידכם את כל הכלים הנחוצים על מנת להעניק את הסיוע הטוב ביותר- זה תחום ההתמחות של מלער.

 

המרצים מלמדים אודות הכלים המתקדמים ביותר תוך התמודדות עם מגוון מצבי חירום במטרה לאפשר ללומדים להגיש סיוע של עזרה ראשונה בכלים הטובים ביותר. הקורסים הנלמדים כוללים הן תרגול מעשי וחומר עיוני במטרה ליצור התאמה בין המתרחש במסגרת הלמידה לבין המציאות בחיי היום יום. מלער זוכה לליווי רפואי צמוד ומערך הלימוד כולל שורת מצגות המועברות בצורה איכותית ומתעדכנות בהתאם לשינויים המתרחשים בתחום רפואת החירום.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *