קורס החייאת תינוקות מה הוא כולל

 קורס החייאת תינוקות 

כהורים כולנו מסכימים כי הילדים שלנו הם הדבר היקר לנו יותר מכל. בחודשים הראשונים לחיי התינוק ההורים עושים הכל על מנת להגן על התינוק אך אינם יודעים לסייע במקרים רבים כמו חוסר הכרה, מצב חירום נשימתי או התייבשות. בדיוק בשביל כך נועד קורס החייאת תינוקות. מטרת הקורס היא לקבל כלים אשר באמצעותם ניתן להעניק לתינוקות עזרה ראשונה.

מה כולל הקורס

הקורס אינו כולל אך ורק חומר עיוני אלא כמובן תרגול בשטח במטרה לזהות את המצבים השונים ולהעניק טיפול מתאים. במסגרת הטיפול ההורים יבצעו תרגולים שונים החל מהחייטה ועד חבישות, קיבועים ועוד תרגולים אשר יסייעו להם. מטרת התרגולים היא לסייע להם לתרגל מצבים רבים בהם תיתכן פגיעה ואפשרות לטפל בה בהתאם וכך להציל את חיי התינוקות. ידע בעזרה ראשונה יסייע להורים לקבל כלים חשובים . בתום התרגולים ובסיומו של הקורס יקבלו ההורים תעודת סיום קורס מגיש עזרה ראשונה.

 מוזמנים להגיע לקורס

התפתחותה של רפואת החירום אינה נחלתם הבלעדית של אנשי המקצוע אלא של כלל האוכלוסיה. הורים צעירים המבקשים לשמור על תינוקם יכולים להגיע לקורס ולקבל כלים שונים. ניתן להציל מספר רב של נפשות ולצורך כך יש לקבל הכשרה בסיסית אשר באמצעותה ניתן להציל את חייהם של תינוקות רבים, גם אנשים שאינם עוסקים ברפואה בחיי היום יום.